سرمربی تیم فوتسال آناصنعت قم با اشاره به عملکرد تیمش در هفته آخر مسابقات گفت: در این بازی به هواداران ثابت کردیم که فصل آینده زمان درخشش فوتسال قم خواهد بود.

پیروزی پرگل آناصنعت قم مقابل سفیر گفتمان/کشاورز: فصل جدید زمان درخشش فوتسال قم خواهد بود

به گزارش همایش ncss از قم، تیم فوتبال آناصنعت پاسارگاد قم در هفته پایانی رقابت‌های لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر امروز در ورزشگاه شهید حیدریان قم توانست با نتیجه ۴ بر یک از سد تیم سفیر گفتمان با قاطعیت عبور کند.

نماینده قم با ۸ بازی برده، ۴ مساوی، ۱۴ باخت و ۲۸ امتیاز فصل ۱۴۰۱ لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را به پایان رساند.

فرهاد کشاورز سرمربی تیم آناصنعت پاسارگاد در کنفرانس پایان بازی درجمع خبرنگاران اظهار کرد: خداراشاکریم که توانستیم بازی آخر‌ را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: عملکری که در این بازی داشتیم نوید یک فصل درخشان برای سال آینده را به هوادارانمان داد؛ هر آنچه که امروز از بازیکنانم توقع داشتم آن‌ها برآورده کردند. امروز برنده این دیدار نسل آینده فوتسال کشورمام بود.

سرمربی آناصنعت گفت: روی کاغد من یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم، اگر مدیریت باشگاه تمایل به همکاری برای فصل آینده با بنده داشته باشد ما تمرینات پیش‌فصل را از اردیبهشت‌ماه استارت می‌زنیم.

کشاورز مطرح کرد: نه تنها من بلکه هر مربی که تصمیم گرفت سکان هدایت این تیم را برعهده بگیرد باید بداند در قم با سرمایه بزرگ و کار آمدی به نام بازیکنان جوان مواجه خواهد شد.

وی افزود: در تمرینات پیش فصل بازیکنان جوان را با ترکیب بازیکنان با تجربه آماده فصل جدید خواهیم کرد، هدف ما تیم‌سازی است و این موضوع هم به زمان نیاز دارد.

سرمربی آناصنعت تاکید کرد: آمار ۹ بازی که بنده در این تیم حضور گواه می‌دهد که تیم رو به۴ رشد حرکت کرده و این اطمینان را به هواداران می‌دهیم که فصل آینده سال درخشان فوتسال قم خواهد بود.

کشاورز عنوان کرد: در این ۹ بازی به من ثابت شد که قم‌ لیاقت قهرمانی در لیگ‌برتر را دارد، مسئولین، مدیریت، بازیکنان، هواداران و به ویژه اصحاب رسانه متحد هستند و همگی برای رسیدن به هدف تلاش می‌کنند.

وی در پایان بیان کرد: روزی که من به قم آمدم به همه قول دادن این تیم را در لیگ‌برتر حفظ می‌کنم و الحمدلله با همت مجموعه تیم شرمنده قولی که دادم نشدم.

پایان پیام/۷۸۰۳۰

نظر دهید