معاون مشارکت‌های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 9 ماهه ابتدایی امسال هفت میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.

پرداخت 7 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به مددجویان بهزیستی چهارمحال و بختیاری

علی حکمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: طی ۹ ماهه ابتدایی امسال  هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض برای احداث و تعمیرات، ودیعه مسکن به مددجویان تحت پوشش بهزیستی چهارمحال و بختیاری پرداخت شد. 

معاون مشارکت‌های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این تسهیلات با توجه به پیشرفت اقدامات ساختمانی به مددجویان نیازمند دارای یک یا چند معلول پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه یک‌هزار و ۸۵۰ مددجوی بهزیستی استان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: مددجویان در صورت تخصیص واحد در پروژه‌های در دست ساخت مشمول حمایت سازمان می‌شوند، به خانواده‌های دارای یک معلول و نیازمندان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و خانواده‌های دارای ۲ معلول ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

حکمی اضافه کرد: در ۹ ماهه ابتدایی امسال به ۱۲۴ مددجو به ازای هر متقاضی ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ارزان‌قیمت ودیعه مسکن پرداخت شده است.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

نظر دهید