دادستان جاسک گفت: ساماندهی ساحل «مقسا» درشهرستان جاسک یک مطالبه 25 ساله از سوی مردم وصیادان است که اداره بندر باید هرچه سریعتر در مورد آن تصمیم گیری کند.

ورود دادستان جاسک به مطالبه 25 ساله ساحل «مقسا»

حجت الاسلام علی امامی دادستان جاسک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه ساحل «مقسا» می تواند محل مناسبی برای  پارکینگ قایقهای صیادی صیادان جاسک باشد، اظهار کرد: بیش از 400 قایق صیادی در جاسک وجود داد که برای پارک آنها محل مناسبی وجود ندارد.  وی افزود: این مکان باید توسط اداره بنادر و شیلات شهرستان واستان ساماندهی شود تا صیادان جاسک بتوانند از این محل استفاده لازم را ببرند.

  دادستان جاسک عنوان کرد: ساماندهی ساحل مقسا به یک مطالبه 25 ساله از سوی صیادان ومردم این شهرستان تبدیل شده است که تا کنون به این موضوع رسیدگی نشده است. امامی با بیان اینکه در بازدید از این ساحل با فرماندار شهرستان به اداره بندر شهرستان دستورات لازم داده شده است، گفت: مسئولان شهرستان باید به حقوق عامه مردم برای حل مشکلات توجه کنند که ساماندهی این ساحل یکی از موضوعات و مطالبات مردمی است. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی از حقوق مردم کوتاه نخواهد آمد و مدیران شهرستان باید در راستای حل مشکلات تلاش کنند. به گزارش فارس، ساحل مقسا در سال‌های اخیر با موضوع لکه‌های نفتی و نیز مرگ دسته جمعی شماری از دلفین‌ها و ماهی ها خبرساز شده بود. پایان پیام/

نظر دهید