مکتب حاج قاسم با ۱۸ عنوان کتاب به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آمده است و امسال برای نخستین‌بار ۴۰ عنوان از کتاب‌های سایر ناشران را در معرض نمایش قرار داده است.

مکتب حاج قاسم با ۱۸ عنوان کتاب به نمایشگاه آمد/ عرضه آثار شاخص دیگر ناشران در این غرفه

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات همایش ncss، مکتب حاج قاسم یکی از غرفه‌های سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است که در این بخش امسال برای نخستین‌بار نه تنها کتاب‌های انتشارات مکتب حاج قاسم، بلکه برخی از کتاب‌های فاخر درباره شهید سلیمانی که سایر ناشران چاپ کرده‌اند، در معرض نمایش قرار داده است.

در این غرفه در کنار ۱۸ عنوان کتاب منتشر شده از سوی مکتب حاج قاسم، از بین حدود ۷۰۰ عنوان کتاب سایر ناشران با موضوع شهید سلیمانی، ۴۰ عنوان کتاب برگزیده و در غرفه مکتب حاج قاسم به نمایش گذاشته شده است و مسؤولان غرفه درباره محتوای آن توضیحاتی ارائه می‌دهند و در صورتی بازدیدکنندگان قصد خرید آن را داشته باشند، آدرس و نام ناشر در نمایشگاه کتاب در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا بتوانند کتاب مورد نظر را تهیه کنند. انتشارات مکتب حاج قاسم در نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی فعالیت خود را آغاز کرده است که اکنون پس از ۲ سال، ۱۸ عنوان کتاب منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

در غرفه مکتب سلیمانی که در ساعات نخست برپایی نمایشگاه با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شده است، آثار مختلف با موضوع شعر همچون «سردار سر بداران»، «کوچک مرد» با موضوع کودکان و «سربازنامه» با موضوع نوجوانان عرضه می‌شود. همچنین کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» زندگی‌نامه خودنوشت به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های مرتبط با حاج قاسم، امسال به صورت تصویری تدوین و منتشر شده است؛ به طوری که این کتاب با عنوان «پی‌نمای از چیزی نمی‌ترسیدم» عرضه می‌شود.

کتاب‌های «بر مدار مزار» روایت زائرانی که از شهرها و‌کشو های مختلف بر مزار حاج قاسم حضور یافتند، «سرو روان» روایت تصویری عکاسان داخلی و خارجی از تشییع باشکوه شهید سلیمانی در ایران و عراق، «قاسم» فصلنامه تحلیلی روایی درباره تشییع تاریخی حاج قاسم در شهرهای مختلف به قلم اساتید، فرهیختگان و‌ نویسندگان در غرفه مکتب حاج قاسم عرضه می‌شود. به گزارش فارس، نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز ۲۰ اردیبهشت به‌مدت ۱۰ روز در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

پایان پیام/

نظر دهید