در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد به برتری رسید و چلسی در خانه مقابل قعرنشین متوقف شد.

لیگ برتر انگلیس| برد ارزشمند منچستریونایتد در حضور سرمربی سابق/ ناکامی دوباره چلسی و سقوط قطعی قدیس‌ها

به گزارش همایش ncss، در چارچوب هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس، 5 بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها منچستریونایتد مقابل ولورهمپتون به برتری 2 بر صفر رسید و چلسی در مصاف با ناتینگهام فارست قعرنشین در خانه با نتیجه 2 بر 2 متوقف شد. برای منچستریونایتد آنتونی مارسیال و الخاندرو گارناچو گلزنی کردند. مارسیال برای اولین بار در این فصل برای شیاطین سرخ گلزنی کرد و باعث شد تا این تیم قدمی بلند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بردارد. در این بازی سولسشر، سرمربی اسبق منچستریونایتد نیز در اولدترافورد حضور داشت.

در بازی چلسی نیز رحیم استرلینگ که از ابتدای سال میلادی گلی به ثمر نرسانده بود، دبل کرد تا یک امتیاز برای لمپارد بدست آید. در 5 بازی گذشته، چلسی به 3 شکست، یک برد و یک تساوی رسیده و اصلا اوضاع خوبی ندارد. 

تاتنهام نیز در دیگر دیدار مهم جزیره آماری اسف‌بار به ثبت رساند و مقابل استون ویلا با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد. این تیم در نیمه اول نه شوتی زد و نه به دروازه حریف نزدیک شد تا سوژه رسانه‌ها شود. در لحظات پایانی برای اسپرز سرانجام هری کین از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.  (اینجا بخوانید) ساوتهمپتون نیز در دیدار مقابل فولام شکست خورد تا سقوط این تیم به چمپیون شیپ قطعی شود. نتایج کامل به شرح زیر است: استون ویلا 2 – تاتنهام یک گل‌ها:رمزی و داگلاس لوئیز برای استون ویلا و هری کین برای تاتنهام چلسی 2 – ناتینگهام فارست 2 گل‌ها: رحیم استرلینگ (2 گل) برای چلسی کریستیال پالاس 2- بورنموث صفر منچستریونایتد یک – ولورهمپتون صفر فولام 2 – ساوتهمپتون صفر جدول لیگ برتر انگلیس را در زیر مشاهده کنید:

  پایان پیام/

نظر دهید