سخنگوی شورای نگهبان رویداد ملی تولید محتوای بسیج را، نمونه کوچکی از ایران با استعداد دانست که در آن دانشجو، دانش‌آموز، جوان و نوجوان ایرانی اعم از دختر و پدر حضور ویژه‌ و اثرگذاری دارند.

طحان‌نظیف: رویداد ملی تولید محتوای بسیج نمونه کوچکی از ایران با استعداد است

به گزارش گروه سیاسی همایش ncss، هادی طحان‌‌نظیف سخنگو و عضو حقوقدان شورای نگهبان عصر امروز (سه‌شنبه، ۱۱ بهمن ۱۴۰۱) از چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در لانه جاسوسی سابق که با حضور ۶۰۰ شرکت‌کننده و ۱۱۸ تیم تخصصی از ۳۱ استان کشور در حال برگزاری است، بازدید کرد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد که از میان‌ نوجوانان و جوانان پسر و دختر هستند، در حوزه‌های پویانمایی، نرم‌افزار و بازی‌های موبایلی طی ۳ روز با یکدیگر رقابت می‌کنند.

طحان نظیف طی ۲ ساعت، از غرفه‌های حاضر در این رویداد که از استان‌های مختلف کشور بودند، بازدید و ضمن گفت‌وگو با شرکت‌کنندگان، از نزدیک در جریان روند این رویداد ملی قرار گرفت.

سخنگوی شورای نگهبان در خاتمه این بازدید در تابلوی یادبود این رویداد نوشت: از دیدن توانمندی‌‌های فرزندان ایران اسلامی لذت بردم؛ به امید پیشرفت‌های روزافزون و ایستادن بر قله‌های افتخار.

طحان‌نظیف در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با تشکر از سازمان فضای مجازی بسیج که شرایط برگزاری این رویداد ملی مسأله‌محور را فراهم کرده است، گفت: بسیار خرسندم در چنین جمعی که سرشار از همت، نشاط، تلاش، انگیزه و خلاقیت است، شرکت کردم.

وی افزود: این رویداد ملی، نمونه کوچکی از ایران با استعداد ماست که در آن دانشجو، دانش‌آموز، جوان و نوجوان ایرانی اعم از دختر و پدر حضور ویژه‌ و اثرگذاری دارند.

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه در عرصه‌ها و مقاطع گوناگون کشور همچون انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن با همین جوانان قدم‌های بلندی برای کشور برداشتیم، تصریح کرد: مسائل کشور با همین جوانان پر از ایده جلو خواهد رفت و ایران قوی با همین فرزندان با استعداد و با انگیزه ساخته می‌شود که امیدوارم مسئولان از ایده این جوانان خلاق استفاده کنند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اقدام عملی شورای نگهبان برای حمایت از کسب و کارها چیست، گفت: این بحث به حمایت‌های قانونی و حمایت‌های اجرایی نیازمند است و اگر در حوزه تقنین در این خصوص اتفاقی رقم بخورد ما هم در بررسی مصوبات مربوطه اهتمام لازم را خواهیم داشت.

طحان‌نظیف افزود: این عزیزان که در حوزه کسب و کار و تولید محتوای دیجیتال و چنین رویدادهای خلاقانه‌ای فعال هستند، باید کار آن‌ها دیده و حمایت و محصولات آن‌ها تجاری سازی شود که امیدوارم اقدامات مؤثری در این عرصه‌ها را شاهد باشیم.

پایان پیام/

نظر دهید