این روزها یک ویدئو از «جیسون استاتهام»؛ بازیگر معروف هالیوودی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که این بازیگر با نصب پرچم فلسطین روی خودرویش، از مردم فلسطین حمایت کرده است، این نوع حمایت نشان می‌دهد عمق نفرت و انزجار از اسرائیل غاصب در میان مردم جهان فزونی یافته است.

خبر خوب| ابتکار بازیگر هالیوود برای حمایت از مردم فلسطین

گروه خبر خوب ـ گاهی اوقات آن قدردلتان می‌گیرد که جایی نمی‌تواند این دلتنگی و ناراحتی شما را برطرف کند، بی‌اختیار سوار ماشین می‌شوید و بی‌هدف در خیابان رانندگی می‌کنید، شاید در این لحظات نوای یک روضه را هم گوش می‌دهید، اما فایده ندارد، به سوی بزرگراه خلیج فارس می‌روید و بعد از یک ساعت و ۲۰ دقیقه چشمتان به گنبد طلایی حرم فاطمه معصومه (س) می‌افتد و پایتان را روی پدال ترمز قرار می‌دهید، پیش خودتان فکر می‌کنید انگار شخص کریمه اهل بیت (س) شما را فراخوانده تا در کنار مزارش، آن آرامش از دست رفته را دوباره بازیابید. درست مثل امروز، پنجم آبان‌ماه که برابر با دهم ربیع‌الثانی؛ سالروز وفات دختر امام موسی کاظم (ع) است، حال شاید حضوری در حرم امنش حاضر می‌شوید یا به صورت مجازی او را زیارت ‌کنید و یا حتی با گفتن «ألسَّلاَمُ عَلَیکِ یَا فَاطِمَةَ المَعصُومِه بِنتِ مُوسَی بنِ جَعفَر(ع)» قطره اشکی بر گونه‌هایتان جاری ‌شود، مهم آن نیت شماست که به واسطه آن  از راه دور  زائر حرم خواهر امام رضا (ع) شده اید.

ألسَّلاَمُ عَلَیکِ یَا فَاطِمَةَ المَعصُومِه شاید برای شما جالب باشد که بدانید حضرت فاطمه معصومه (س) بانویی است که فرهنگ زیارت را در جامعه شیعی جا انداخت،‌ چرا که ایشان برای زیارت امام زمانشان از مدینه به سمت طوس عزم سفر کرد تا ولی‌امرش را از نزدیک زیارت کند،‌ هر چند به خاطر دسیسه‌های بنی‌عباس این سفر زیارتی حضرت معصومه (س) به انتها نرسید و ایشان راهی شهر قم شدند،‌ اما بعد از وفات این بانوی کریمه اهل بیت (س)، مزارش ملجا  عاشقان خاندان آله طه (ع) است. در حالی خبر خوب امروز را با اجازه از ساحت مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز می‌کنیم که علمیات «طوفان‌الاقصی» وارد روز بیستم خود شده است و معتقدیم سرانجام این حماسه جوانان فسطینی به تعبیر حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای رهبر انقلاب به پیروزی نهایی ختم می‌شود، چرا که معظم‌له در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت ۶۵۵۵ شهید استان لرستان فرمودند: «صبوری و توکل به‌ داد مردم غزه خواهد رسید و در نهایت آن‌ها را پیروز میدان خواهد کرد». اقدام جالب بازیگر معروف هالیوود برای حمایت از مردم فلسطین این قدر در این مدت ۱۹ روز، بعد از «طوفان الاقصی» جنایت‌های رژیم کودک‌کش اسرائیلی برملا شده است که نه تنها مسلمانان بلکه آزادیخواهان جهان از هر مسلک و گرایشی را به واکنش وا داشته است،‌ حال می‌خواهد در دل ایالت متحده امریکا باشد یا در دور‌ترین نقطه جهان.

«جیسون استاتهام»؛ بازیگر هالیوود حتی این واکنش‌های جهانی را در میان بازیگران هالیوود هم مشاهده می‌کنیم که هر یک به زبان یا شیوه خودشان حمایتشان را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنند. البته این روزها یک ویدئو از «جیسون استاتهام»؛ بازیگر معروف هالیوودی منتشر شده که نشان می‌دهد او با نصب پرچم فلسطین روی خودروی خود، از مردم فلسطین حمایت کرده است. امری که نشان می‌دهد عمق نفرت و انزجار از اسرائیل غاصب در میان مردم جهان فزونی یافته است.  

نظر دهید