آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین تحقق اهداف خود در سال 1402 مانند برگزاری 12 کمپین تبلیغاتی موفق و همکاری با 50 کسب‌وکار مختلف کشور را جشن گرفت.

جشن دستاوردهای آژانس پلاتین در سال 1402

صنعت تبلیغات روبه‌روز در حال گسترش است و به دلیل اثرات بسیار زیادی که بر فروش، افزایش آگاهی از برند و محصولات آن و همچین ایجاد مشتریان وفادار برای کسب‌وکارها دارد تا حد زیادی موردتوجه سازمان‌های مختلف قرار گرفته است. پلاتین از جمله آژانس‌های قدیمی و شناخته‌شده بازار تبلیغات کشور است که با جمع‌آوری یک تیم متخصص و حرفه‌ای و بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا در این عرصه، توانسته نظر بسیاری از کسب‌وکارهای کشور را به خود جلب کند و نتایج بسیار خوبی را به‌ویژه در سال‌های اخیر برای این برندها رقم زده است.

در ادامه به سراغ رویداد سالانه این برند رفته و دستاوردهای پلاتین را در سال 1402 با هم مرور می‌کنیم. اگر هم می‌خواهید با این آژانس و خدماتی که ارائه می‌دهد بیشتر آشنا شوید، همین حالا وارد وب‌سایت آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین شوید.
پلاتین و نگاهی که در سال 1402 تغییر کرد

قبل از اینکه به سراغ دستاوردهای پلاتین در سال 1402 برویم، بهتر است ابتدا نگاهی به تغییرات این سازمان در سال گذشته داشته باشیم. این آژانس در ریبرندینگ خود، نتیجه‌گرایی را به‌عنوان ارزش اصلی سازمان انتخاب کرد. این انتخاب، تغییرات پیوسته‌ای را در پلاتین به همراه داشت که مهمترین آنها تغییر سیاست‌ها و فرآیندهای اجرایی این آژانس بود. پلاتین سه تغییر اساسی را در برنامه کار خود قرار داد؛ توسعه منابع انسانی و به‌کارگیری سرمایه انسانی متخصص و باتجربه، به‌روزرسانی متدولوژی‌های اجرایی و مطابق با استاندارد روز دنیا و به‌روزرسانی خدمات پلاتین در راستای خلق نتایج بیشتر.

با این تغییرات پلاتین از نظر داخلی توانست دستاوردهای مختلفی را تجربه کند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

به‌کارگیری تیمی حرفه‌ای، متخصص، هم‌سو و هم‌دل
گسترش تیم پلاتین با اضافه شدن 50 نیروی متخصص جدید
اضافه کردن متدهای جدید مدیریت فرآیند و پروژه و اجرایی کردن آنها
تمرکز بر توسعه دانش تیم پلاتین و برگزاری دوره‌های آموزشی تیمی
گسترش حوزه خدمات مشاوره کسب‌وکار
همکاری با بیش از 50 نیروی فریلنس و مشاور تخصصی
اضافه شدن 3 دپارتمان تخصصی به سازمان
راه‌اندازی سیستم مدیریت دانش تخصصی
بهینه‌سازی فرآیندهای اجرایی در پلاتین

پلاتین و کسب‌وکارهایی که با این برند همکاری کردند

هر تغییری با نتایج مختلفی همراه است. تغییرات ایجاد شده در پلاتین و تاکید این سازمان بر نتیجه‌گرایی بیشتر، دستاوردهای مختلفی را برای پلاتین به همراه داشت که تاثیر مستقیم و غیرمستقیم بر زندگی افراد مختلف داشته است و توانسته به کارفرمایان پلاتین برای رسیده به اهداف متعدد مانند افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش کسب‌وکار، تدوین استراتژی و هویت برند، توسعه کسب‌وکار و … کمک کند. در ادامه با هم نگاهی خواهیم داشت به دستاوردهای خارجی پلاتین در سال 1402 و با هم می‌بینیم که این آژانس با تغییراتی که ایجاد کرده توانسته به چه نتایجی دست پیدا کند.

همکاری با بیش از 50 برند مختلف در مدت یک سال در گستره خدمات متنوع
برگزاری 12 کمپین تبلیغاتی موفق
حضور در نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو
برگزاری 6 کمپین 360 موفق برای 3 برند مختلف
5 ساله شدن همکاری پلاتین با یک برند
تدوین استراتژی و طراحی هویت 26 برند
همکاری تجاری با 12 برند
ارائه خدمات مشاوره توسعه کسب‌وکار به 3 برند
2 ساله شدن همکاری پلاتین با 2 برند

پلاتین و نتایج

مهمترین سوال درباره دستاوردهای آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین در سال 1402 این است که پلاتین چه نتایجی را برای کارفرمایان و برندهایی که با آنها همکاری داشته رقم زده است، در ادامه به این نتایج نگاهی خواهیم داشت و به شما خواهیم گفت کارفرمایان پلاتین در سال 1402 چه دستاوردهایی را تجربه کرده‌اند. دقت داشته باشید که به دلیل محرمانه بودن اطلاعات از ذکر نام کارفرما خودداری شده است.

افزایش 17 درصدی فروش یکی از برندهای فعال در صنعت FMCG
افزایش 12 درصدی نرخ تبدیل یکی از برندهای فعال در صنعت تولید و ریتیل
بهینه‌سازی فرآیندهای داخلی و اجرایی یکی از دپارتمان‌های یک برند فعال
اضافه شدن 12 نمایندگی و طراحی ساختار مدل فرنچایز یکی از برندهای فعال در صنعت تولید و ریتیل زنجیره‌ای
راه‌اندازی دپارتمان بازاریابی برای چند برند همکار
راه افتادن 121 هزار رسانه خودانگیخته مردمی (مخاطب نسل Z) و واکنش مثبت مخاطبان در خلال یک کمپین 360 درجه تبلیغاتی برای یکی از کارفرمایان
کسب مجموعا 16 میلیون نمایش محتوای بازنشر داده‌شده توسط اینفلوئنسرها در خلال یک کمپین دیجیتال برای یکی از کارفرمایان
جمع‌آوری 66 هزار شماره تماس منحصربه‌فرد در خلال یک کمپین فروش‌محور برای یکی از کارفرمایان

پلاتین و تجربیاتی که به دست آمد

یکی از مسائلی که در جشن سالانه پلاتین به آن توجه زیادی شد، درس‌آموخته‌ها بود، یعنی تجربیاتی که این سازمان در سال 1402 داشت و آنچه از این تجربیات برای سال آینده خود ذخیره کرده است. از جمله این درس‌آموخته‌ها می‌توان به عجله نکردن برای رسیدن به اهداف و صبور بودن، فاصله نگرفتن از فرآیندهای تعریف‌شده، توسعه بیشتر سازمان به دلیل همکاری با کارفرمایان مشتاق و سخت‌گیر، غافل نشدن از مانیتورینگ و اندازه‌گیری، جذب مشتاق‌ترین افراد در در دایره ارتباطی و غافل نشدن از ظرفیت همکاری‌های تجاری اشاره کرد.

پلاتین و ارزش‌های سازمانی

شاید یکی از مهمترین دلایل موفقیت پلاتین به‌ویژه از زمان ریبرندینگ، ارزش‌های سازمانی این آژانس بوده است. مهمترین جمله پلاتینی‌ها که تا حد زیادی می‌تواند ارزش‌های این سازمان را مشخص کند این است که ما اولین مشتری خودمان هستیم.

همچنین فرشاد پورصادق مدیر عامل و موسس آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین، در این ایونت تاکید داشت که نتیجه‌گرایی ارزش کلیدی و مهم در پلاتین است. از دیگر ارزش‌های مهم در آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین می‌توان به تعهد، احترام، شور و اشتیاق، دانش، ساختار و نظم و پیشرو بودن اشاره کرد.
پلاتین و خدمات

آژانس پلاتین خدمات متعددی را هم در حوزه‌های مختلف بازاریابی آنلاین و آفلاین به مشتریان خود ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به برندسازی، استراتژی بازسازی برند یا ریبرندینگ، طراحی هویت برند، تدوین استراتژی توسعه بازار، برگزاری کمپین‌های 360، توسعه نرم‌افزار، طراحی رابط کاربری، خدمات مدیریت رسانه و روابط عمومی، ارائه راهکارهای تولید محتوا، تعیین استراتژی حضور در شبکه‌های اجتماعی و …. اشاره کرد.
جمع‌بندی

آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین با سابقه ده سال فعالیت در صنعت تبلیغات کشور، سال 1402 دستاوردهای متعددی داشته است که بخشی از آنها به دلیل تغییر رویکرد این سازمان و توجه بیشتر به نتیجه‌گرایی در پلاتین بوده است. این آژانس در حالی این دستاوردها را جشن گرفت که سال گذشته موفق شد با 50 برند در حوزه‌های مختلف همکاری کند و کمپین‌های تبلیغاتی موفق بسیاری را هم اجرا کرده است. از جمله نتایج همکاری پلاتین با کسب‌وکارهای مختلف می‌توان به افزایش 17 درصدی فروش یکی از برندهای فعال در صنعت FMCG و افزایش 12 درصدی نرخ تبدیل یکی از برندهای فعال در صنعت تولید و ریتیل اشاره کرد. اگر می‌خواهید با پلاتین، برندهایی که با این آژانس همکاری می‌کنند، نمونه‌کارهای این آژانس و تیم پلاتین بیشتر آشنا شوید، بهترین راه، مراجعه به وب سایت آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین است.

نظر دهید