فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان گفت: همزمان با لیالی قدر ۷٠٠ بسته معیشتی به ارزش بیش از 7 میلیارد ریال تهیه و توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در سطح شهرستان بین نیازمندان و اقشارآسیب‌پذیر توزیع شد.

توزیع 700 بسته معیشتی بین نیازمندان دهاقان توسط بسیج

به گزارش همایش ncss از دهاقان، رزمایش کمک‌های مؤمنانه و توزیع بسته‌های معیشتی عصر سه شنبه به مناسبت شب‌های قدر و ایام شهادت امیرالمؤمنین (ع) در سالن ورزشی ۹ دی حوزه مقاومت بسیج امام رضا(ع) دهاقان برگزار شد.

  عبدالرسول آقایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان  در حاشیه این رزمایش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دهاقان با اشاره  به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه به مناسبت ماه مبارک رمضان  اظهار داشت: به همت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج دهاقان و همزمان با لیالی قدر، تعداد ۷٠٠ بسته معیشتی تهیه و توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در سطح شهرستان بین نیازمندان و اقشارآسیب‌پذیرشناسایی شده، توزیع شد.

  وی با بیان این‌که ارزش هر بسته معیشتی بیش از  ۱ میلیون تومان برآورد شده است، گفت: هر بسته شامل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، مرغ ، خرما، ماکارونی و  حبوبات است.  آقایی افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش مومنانه، ناحیه مقاومت بسیج دهاقان به مناسبت‌های مختلف در طول سال با برنامه‌ریزی، رزمایش کمک‌های مؤمنانه برگزار می‌کند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان اجرای این طرح را همدلی، کمک و دست‌گیری از نیازمندان جامعه دانست و یادآور شد: هدف از رزمایش کمک‌های مومنانه، عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند و محروم است. وی افزود: ناحیه مقاومت بسیج دهاقان در نظر دارد به صورت مستمر حمایت‌های معیشتی خود را از خانواده‌های نیازمند داشته باشد تا بتوان با اجرای این رزمایش‌ها گرهی از مشکلات اقتصادی اقشار آسیب‌پذیر را باز کرد. پایان پیام/۶۳۱۲۲/ش

نظر دهید