امام جمعه یزد با بیان این‎که آمریکا تاکنون به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا حمله کرده است، گفت: عملیات طوفان الاقصی هیمنه پوشالی ارتش رژیم صهیونسیتی را در هم شکست.

امام جمعه یزد: طوفان الاقصی هیمنه پوشالی صهیونسیتی را در هم شکست

به گزارش همایش ncss از  یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های امروز 26 آبانماه نماز جمعه مرکز استان، با محکومیت جنایت صهیونیست‌ها در غزه اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونیستی بیش از ۷۰ سال است که هر روز خانه‌های مردم فلسطین را بر سرشان خراب می‌کند و اسیران زیادی در بند این رژیم هستند.

وی افزود: صهیونیست‌ها قصد داشتند غزه و حماس را از بین ببرند، ولی عملیات طوفان الاقصی هیمنه پوشالی ارتش این رژیم را در هم شکست و ان شاء الله نابودی این رژیم آدم کش نزدیک است.

امام جمعه یزد گفت: صهیونیست‌ها در این ۴۰ روز جنایت‌های زیادی مرتکب شده و کودکان بی گناه زیادی را به شهادت رساندند، این مساله نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها بویی از انسانیت نبرده اند.

ناصری یزدی با اشاره به حمایت آمریکا از این جنایت‌ها، تصریح کرد: آمریکا تاکنون به بیش از ۱۲۰ کشور حمله و تجاوز کرده و هر جا منافع خود را ببینند دست درازی خواهد کرد.

وی تأکید کرد: مردم فلسطین با خدا معامله کرده و با همه تجاوز‌ها و وحشی گری‌های این رژیم همچنان ایستاده اند و ایستادگی خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه همچنین با اشاره به رشادت‌ها و فداکاری‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یادآور شد: این سردار نقش تاثیرگذاری در ثبات منطقه و نابودی تکفیری‌ها و داعش جنایتکار داشت.

ناصری با گرامیداشت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: پرستاران از قشر زحمتکش جامعه به شمار آمده و کار آن‌ها شایسته تقدیر است، از دولت می‌خواهیم توجه بیشتری به این قشر داشته باشند.

گفتنی است نمازگزاران در پایان نماز جمعه، با سر دادن شعار‌های «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» اوج خشم و نفرت خود را از جنایت‌های صهیونیستی علیه مردم غزه ابراز کردند.

پایان پیام/الف

نظر دهید