امام جمعه یزد با بیان این که دشمنان در ایام انتخابات هر روز یک توطئه و نقشه‌ای پیاده می‌کنند، گفت: مردم و مسئولان باید در برابر فتنه های دشمنان هوشیار باشند و راه نفوذ را بر دشمنان ببندند.

امام جمعه یزد: با نزدیک به انتخابات توطئه دشمنان بیشتر می‌شود، مردم هوشیار باشند

به گزارش همایش ncss از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته هشتم دیماه نماز جمعه مرکز استان، با اشاره به افزایش توطئه‌های شوم استکبار جهانی علیه ملت ایران، اظهار کرد: دشمنان به ویژه با نزدیک شدن به زمان انتخابات درصدد تغییر افکار و عقاید ماست و نباید از خدا و اصل انقلاب غافل شویم. 

وی صبر و تقوا را بهترین راهکار برای جلوگیری از تحقق توطئه‌های دشمنان برشمرد و افزود: مردم باید بصیر باشند و دشمن را بشناسند و به شایعات و وسوسه انگیزی آنان توجه نکنند.

امام جمعه یزد بر لزوم تربیت صحیح فرزندان تأکید کرد و گفت: با تربیت درست و صحیح فرزندان و همچنین معلمان با آموزش و تعلیم صحیح دانش‌آموزان می‌توان عظمت و شوکت انقلاب را حفظ کرد.

ناصری یزدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، اولین انقلاب از صدر اسلام تاکنون است که خدا محوری و حاکمیت خدا را مطرح و قانون اسلام را پیاده کرده است. 

وی با بیان این‌که این انقلاب با ایستادگی و مقاومت مردم در مقابل استکبار و استعمار به این عزت و عظمت رسیده است، خاطرنشان کرد: مردم باید قدر این انقلاب را بدانند و زمینه ظهور و فرج امام زمان (ع) را فراهم کنند. 

نماینده ولی فقیه در استان یزد در پایان خطبه این هفته خود از مسئولان خواست توجه بیشتری به مساله معیشت مردم داشته باشند و از هرگونه اختلاف و تفرقه دوری کنند.

پایان پیام/الف

نظر دهید