در شب بیست و سوم ماه رمضان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در کنار مزار شهدای گمنام، گرد هم آمدند تا با قرائت دعای جوشن کبیر العفو گویان بهترین تقدیر یک ساله خود را از معبود حق طلب کنند .

احیای دانشجویی و چشم هایی امیدوار به آخرین شب قدر

به گزارش همایش ncss از گناباد، دانشجویان  دانشگاه علوم پزشکی در آخرین  شب قدر نوای خلصنا من النار یارب را زمزمه می‌کردند و قرآن به سر می‌گرفتند و چشم به آسمان دوختند و در کنار حوائج خود ظهور حضرت مهدی (عج)را از خداوند مسئلت نمودند.

  مهدی یکی از دانشجویانی که در گوشه ای از مراسم و در محوطه دانشگاه مشغول مناجات بود در سوال خبرنگار فارس که برای امشب یک صفت انتخاب کند گفت:امشب شب نو شدن است شبی که انسان اگر با توبه از گناهان، راه بندگی و اطاعت از خداوند را همانطور که قرآن و عترت از ما خواسته است را در پیش گیرد مانند طفلی خواهد بود که متولد شده و از گناه پاک خواهد بود.

  یکی از دانشجویان خانم که به همراه جمعی از همکلاسی هایش در کنار مزار شهدای گمنام دعای جوشن کبیر را زمزمه می‌کرد گفت : امشب بندگان خدا می‌توانند راه صد ساله را یک شبه طی کنند و با توبه و انابه،هرآنچه از خدا می‌خواهند با دلی شکسته طلب کنند و به طور حتم خداوند بهترین تقدیر را رقم  خواهد زد چرا که برای برآورده شدن حوائج مان همین شهدای گمنام را واسطه قرار می‌دهیم. پایان پیام/

نظر دهید